Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
kafeavi cizmi
kafeavi cizmi kafeavi cizmi kafeavi cizmi kafeavi cizmi kafeavi cizmi

kafeavi cizmi

750 МКД

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: novi kafeavi

1
0

kafeavi cizmi od prevrtena koza, pripieni za noga..mnogu se elegantni, so remcinja, i epten stosna stikla .. obleceni se samo ednas..

Додадено: 10.12.2012 Прегледи: 1089

macufka

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0