Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Orginal la costa 38
Orginal la costa 38
Orginal la costa 38 Orginal la costa 38 Orginal la costa 38 Orginal la costa 38 Orginal la costa 38

Orginal la costa 38

1700 МКД

Големина: 38

Бренд: la costa

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: la costa

0
0

Orginal cizmi la costa kupeno mnogu skapo noseni samo 2 pati gi kupiv od merak no mene mi se mali jas nosam 39 no nemozev da im odoleam

Додадено: 11.2.2018 Прегледи: 179

sofijacka

82
5

Членот го следат

152

Членот ги следи

11