Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики

Патики

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: платнени

Ознаки: жолто-бели мрежа платно лесни

1
0

Патики Lining, лесни летни мрежасти, носени но сочувани.

Додадено: 21.4.2018 Прегледи: 38

nadika

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

3