Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plavi konduri
Plavi konduri Plavi konduri Plavi konduri Plavi konduri

Plavi konduri

500 МКД

Големина: 38

Бренд: ////

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: konduri

3
0

Konduri vo intenzivna plava boja,platneni,mnogu malku podignati na mala stiklicka. Ednas noseni,kupeni neodamna od GTC. Cena fiksna,bez razmeni.

Додадено: 11.5.2018 Прегледи: 197

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0