Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ARA patiki
ARA patiki

ARA patiki

2400 МКД

Големина: 40

Бренд: ara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: srebreni sivi patiki ara

4
0

Sivi/srebreni patiki od ara so posebna meka vloska "relax insole" kupeni od stranstvo Nekolku pati obleceni kako novi se

Додадено: 22.5.2018 Прегледи: 228

tatjanatanja

208
1

Членот го следат

463

Членот ги следи

0