Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ADIDAS original patiki br.39
ADIDAS original patiki br.39
ADIDAS original patiki br.39 ADIDAS original patiki br.39 ADIDAS original patiki br.39 ADIDAS original patiki br.39

ADIDAS original patiki br.39

1300 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

4
0

patikite se original doneseni od stranstvo novi.Lesni se i udobni.Leten model idealen za trcanje i vezbanje.broj 39

Додадено: 25.5.2018 Прегледи: 657

nateto19

258
0

Членот го следат

391

Членот ги следи

313