Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизмички
Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички

Чизмички

400 МКД

Големина: 40

Град: Куманово

Материјали: ...

Ознаки: ..

10
0

Cizmicki od nezen materijal onoj rips mislam deka go vikaat..Nemaat postava vnatre, ne drzat toplo.. Polna stikla. Boja isto kako na slikite. Noseni ednash! Desnata pozadi ne e skinata, ednostavno pukna po stepot...ne se primetuva pri nosenje. Cena simbolicna.

Додадено: 8.6.2018 Прегледи: 283

golemamecka

68
1

Членот го следат

51

Членот ги следи

26