Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Zara sandali 36.5/37
Zara  sandali  36.5/37
Zara  sandali  36.5/37 Zara  sandali  36.5/37 Zara  sandali  36.5/37

Zara sandali 36.5/37

450 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

4
0

Pisuva 36 no odgovaraat za 36.5 ili tenka 37 noga

Додадено: 12.6.2018 Прегледи: 107

amideni

231
0

Членот го следат

208

Членот ги следи

27