Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени TAMARIS original sandali br.40
TAMARIS original sandali br.40
TAMARIS original sandali br.40 TAMARIS original sandali br.40 TAMARIS original sandali br.40 TAMARIS original sandali br.40

TAMARIS original sandali br.40

750 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

2
0

Sandalite se original doneseni od stranstvo kako novi bukvalno.Lesni se i udobni.Broj 40

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 504

nateto19

261
0

Членот го следат

406

Членот ги следи

313