Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi sandali
Novi sandali Novi sandali

Novi sandali

500 МКД

Големина: 39

Бренд: novi

Град: Кавадарци

Материјали: velur

Ознаки: 39

2
0

Sandalite se novi vo kutija. Ne se noseni. Gi prodavam zatoa sto mi se golemi.

Додадено: 15.6.2018 Прегледи: 162

Detelina1988

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2