Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли "Peko' кожни салонки

"Peko' кожни салонки

700 МКД

Големина: 38

Бренд: peko

Град: Скопје

Материјали: prirodna koza

Ознаки: stikla stikli tenka

1
0

Crni kozni salonki 'Peko', so zlaten detal odzadi. Na sredno visoka stikla (7cm). Br. 38 Vo odlicna sostojba.

Додадено: 18.6.2018 Прегледи: 194

Sonceee

67
0

Членот го следат

60

Членот ги следи

31