Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Сандали Биана НОВИ
Сандали Биана НОВИ
Сандали Биана НОВИ Сандали Биана НОВИ

Сандали Биана НОВИ

900 МКД

Големина: 39

Бренд: biana shoes

Град: Скопје

Материјали: кожни

Ознаки: сандали кожни биана

1
0

Продавам кожни сандали на Биана шус НОВИ бр.39 тегет лесни удобни без размени

Додадено: 19.6.2018 Прегледи: 434

Vess777

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

27