Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Нови кожени екстра цена
Нови кожени екстра цена
Нови кожени екстра цена Нови кожени екстра цена Нови кожени екстра цена Нови кожени екстра цена

Нови кожени екстра цена

200 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: бели

0
0

Не се воопшто носени, само се купени поодамна, мислам дека пред 2-3год, брендирани се кожени без недостаток и намалени

Додадено: 21.6.2018 Прегледи: 171

VioletaS

177
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

7