Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
SKROZ NOVI
SKROZ NOVI SKROZ NOVI SKROZ NOVI SKROZ NOVI

SKROZ NOVI

700 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: novi

Ознаки: crni

8
0

skroz novi stikli na niska polna stikla, kupeni 1190 gi prodavam za 700 :-) 39 br

Додадено: 23.6.2018 Прегледи: 168

okimela

15
1

Членот го следат

38

Членот ги следи

0