Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali

Sandali

180 МКД

Големина: 40

Бренд: sandali

Град: Скопје

Материјали: vestackakoza

Ознаки: sandali ramni

1
0

Ramni sandali nekolku pati samo noseni Nemaat ostetuvanja nikakva maana Broj 40

Додадено: 1.7.2018 Прегледи: 75

tatjanatanja

200
1

Членот го следат

448

Членот ги следи

0