Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W
оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W
оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W

оригинал патики ADIDAS CLOUDFOAM LITE RACER W

1800 МКД

Големина: 36

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

6
0

патиките се оригинал, црни, преудобни се, со мемори влошка, точна 36, носени се околу месец време, без ниту една маана, без оштетување, имам уште слики можам да ви ги пратам, а можам и на камера да ви ги покажам пред да ви ги пратам, но важи само за тие што навистина се заинтерсирани, можете да ги комбинирате со се, праќам по карго, за размена ве молам никако не ми пишувајте, значи никако не ми пишувајте

Додадено: 1.7.2018 Прегледи: 163

Zaki111

131
0

Членот го следат

82

Членот ги следи

3