Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tamaris active
Tamaris active Tamaris active Tamaris active

Tamaris active

950 МКД

Големина: 38

Бренд: tamaris

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: tamaris

3
0

Tamaris active 38 за тесно стапало или 37 ца комотна . Носени 2-3 пати никакви траги од носење. Кожени

Додадено: 3.7.2018 Прегледи: 112

crvenkapa

199
0

Членот го следат

351

Членот ги следи

11