Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени novi kozni Smiki
novi kozni Smiki
novi kozni Smiki

novi kozni Smiki

900 МКД

Големина: 38

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: 100%

0
0

novi kozni cevli na Smikki..gi kupiv od models 1950 no mi izlegoa golemi..samo probani doma se

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 29

bilebiljana

19
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

28