Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Original converse beli
Original converse beli
Original converse beli Original converse beli Original converse beli

Original converse beli

400 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: converse

9
0

Original converse beli, kupeni od citymall pred nekoe vreme. Malce noseni, bez mana i ostetuvanje. Od slikite moze da se vidi deka se kako novi. Si kupiv novi i zatoa gi prodavam ovie. Nemaat docin! Super cena! Broj 37,5

Додадено: 11.7.2018 Прегледи: 174

fashiondiva

23
0

Членот го следат

54

Членот ги следи

7