Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Converse patiki 38,5
Converse patiki 38,5
Converse patiki 38,5

Converse patiki 38,5

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: converse

8
0

Converse kozni patiki kupeni od clenka, 38 megutoa se malku pogolemi

Додадено: 13.7.2018 Прегледи: 406

minimaus

57
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

13