Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Нови Штикли
Нови Штикли
Нови Штикли Нови Штикли Нови Штикли Нови Штикли Нови Штикли

Нови Штикли

5000 МКД

Големина: 39

Бренд: louboutin

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: новиштикли

4
0

Неносени Louboutin штикли, купени од London, ги продавам бидејќи ми се големи, број 39 ипол, ама одговараат на 39. Купени се 540 евра, ги продавам за 5000 денари.

Додадено: 15.7.2018 Прегледи: 289

esteelauder

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0