Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики SALOMON original patiki br.34
SALOMON original patiki br.34
SALOMON original patiki br.34 SALOMON original patiki br.34 SALOMON original patiki br.34 SALOMON original patiki br.34 SALOMON original patiki br.34

SALOMON original patiki br.34

1300 МКД

Големина: 34

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

patikite se original doneseni od stranstvo kako novi.Udobni se lesni i kvalitetni.broj 34

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 214

nateto19

265
0

Членот го следат

413

Членот ги следи

313