Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Novi Venus.kozni!
Novi Venus.kozni!
Novi Venus.kozni!

Novi Venus.kozni!

800 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: koza

Ознаки: 100%

0
0

Novi kozni 100% .kvalite.koj gi nosel znae.lesni za odejne.cenata I'm se dvizi NAD 2500 den.br e 39.no epomal kalap.38-38.5

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 79

dori82

50
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

20