Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Балетанки Нови 36
Балетанки Нови 36
Балетанки Нови 36 Балетанки Нови 36 Балетанки Нови 36 Балетанки Нови 36

Балетанки Нови 36

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

0
0

Балетанките се нови воопшто некористени, донесени од странство. Преудобни се за носење и се доста меки. Број 36 а должина на влошката е 22-23 cm.

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 12

Em12005

26
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

60