Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Патики оригинал Nike
Патики оригинал Nike
Патики оригинал Nike Патики оригинал Nike Патики оригинал Nike

Патики оригинал Nike

1400 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

0
0

Patiki doneseni od stranstvo original nike Broj 38/24cm Mnogu udobni i lesni za nosenje. Noseni max 2 pati bez mani i ostetuvanje na niv gi dobivate cisti i kako novi! Koj ke si gi zeme ke mu se iznanosi :)

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 66

FashionTrends1

128
0

Членот го следат

203

Членот ги следи

0