Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Nine West baletanki 39
Nine West baletanki 39
Nine West baletanki 39 Nine West baletanki 39 Nine West baletanki 39

Nine West baletanki 39

2 МКД

Големина: 39

Бренд: nine west

Град: Скопје

Материјали: koza 100%

Ознаки: nine west

2
0

Kralsko.plavi Nine West baletanki odgovaraat na 38/39 .kupeni od clenka recisi novi.od moja strana nitu ednas ne se obleceni.bez razmena cena po dogovor.

Додадено: 30.8.2018 Прегледи: 255

katerinaa

57
2

Членот го следат

53

Членот ги следи

63