lakovani kozeni konduri od bargala stip

lakovani kozeni konduri od bargala stip

1,400 МКД

ПРОДАДЕНО

lakovani kozeni konduri od bargala stip
Додај во омилени Пријави

37 br koza niski crni lakovani

Големина

37

Материјали

Ознаки

Додадено 2013 01 15, 16:50 . Прегледи: 350

Слични артикли

 • ALBEDO EXCLUSIVE -Салонки- 1400*
 • Кондурчиња лак/превтена кожа/ предложи цена
 • crni topuci
 • КОЖНИ ЧИЗМИ MISS MICHELLE од Баргала
 • кондури детски
 • Патики Црвени со светки
 • Bata novi
 • Црни кожни чевли/предложи цена
 • кондури-патики
 • MAB STUDIO elegantni konduri br.40
 • ARCAD konduri br.40
 • ВИСОКИ ЧИЗМИ КОЖНИ
 • Beli konduri
 • beli cevli
 • Novi anatomski cevli
 • Оксфордки
 • Машки чизми 43 број
 • sandali kozeni ramni
 • патики на штикла
 • disney kondurcinja
 • kegi shoes