Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Црни чизми
Црни чизми
Црни чизми Црни чизми Црни чизми

Црни чизми

600 МКД или размени

Големина: 39

Град: Скопје

Ознаки: црни женски чизми

7
0

Број 39-40, поклонети ми се, носени се само 2 пати

Додадено: 21.6.2013 Прегледи: 1353

MarinaPavlevska

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3