Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali na pluta
Sandali na pluta Sandali na pluta

Sandali na pluta

500 МКД

Град: Скопје

Ознаки: vrvki na pluta crni

4
0

Crni sandali na pluta so vrvki, kupeni od SISLEY, noseni 3 pati, lesni za nosenje

Додадено: 26.5.2012 Прегледи: 3120

Laura789

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0