Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила НОВИ очила од брендот AVANGLION
НОВИ очила од брендот AVANGLION
НОВИ очила од брендот AVANGLION НОВИ очила од брендот AVANGLION НОВИ очила од брендот AVANGLION НОВИ очила од брендот AVANGLION НОВИ очила од брендот AVANGLION

НОВИ очила од брендот AVANGLION

3000 МКД

Бренд: аvangliona

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: наочари очила

4
1

НОВИ рамки за очила за гледање. Очилата се купени 5200 ден. ги продавам по супер цена. Можат слободно да се пробат доколку е некој заинтересиран. Без понуди за размена!

Додадено: 30.6.2017 Прегледи: 196

sofi.sofi

56
0

Членот го следат

53

Членот ги следи

13