Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ocila za sonce
Ocila za sonce Ocila za sonce Ocila za sonce Ocila za sonce

Ocila za sonce

300 МКД

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: sonce sivi ocila novi

2
0

Novi ocila za sonce, mnogu interesni, od plish kadife materijal, sivi so crni racki, stakloto se preliva kon posvetlo i preubo se gleda niz niv

Додадено: 16.7.2017 Прегледи: 204

bosevska

98
1

Членот го следат

348

Членот ги следи

1301