Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Очила за сонце резевирано
Очила за сонце резевирано
Очила за сонце резевирано

Очила за сонце резевирано

249 МКД

Град: Скопје

Материјали: пластика стакло

Ознаки: sonce naocari ocila

5
1

Нови розеви очила, купени од Грција,пред 10 дена, а ги купив 450 денари.Немаат ниедна гребатинка, сочувани се иако се носени еднаш.

Додадено: 3.8.2017 Прегледи: 291

tropicana74

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

20