Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Часовник
Часовник

Часовник

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: елегантен

2
0

Кремаст часовник,преубаво стои на рака. Ремчињата му се гумени. Треба да се смени батерија.

Додадено: 5.11.2017 Прегледи: 108

GlamourLady

34
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

17