Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник
Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник
Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник

Фиксна цена* ⓇCasio рачен часовник

1690 МКД

Бренд: ⓡcasio

Град: Струмица

Материјали: .....

Ознаки: ....

2
0

ептен убав ⓇCasio часовник оригинал си е ⓇCasio носен минимално, неколку пати само значи нов е, нема мааани, нема оштетувања се како што треба си работи има дополнителни железциња, ако ви е тесен да се прошири со кутија си е, со упатство, гаранција купен е 3400 денари сега го давам за 1690 денари одлична понуда не го носам, затоа и го продавам, не сум љубител на часовници ако сакате дополнителни слики, пишете ми порака и ќе ви пратам од кој агол сакате слика

Додадено: 13.11.2017 Прегледи: 115

Mona_Monsi

63
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

37