Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Intel Classmate PC
Intel Classmate PC
Intel Classmate PC Intel Classmate PC Intel Classmate PC Intel Classmate PC

Intel Classmate PC

4500 МКД

Бренд: intel

Град: Битола

Материјали: laptop intel

Ознаки: pc лаптоп laptop intel

4
0

Koristen mnogu malku, go prodavam bidejki veke imam laptop. Specifikacii povelete: http://www.symbios.pk/-intel-classmate-pc-clamshell-e09ei6-30-gb-hdd-1gb-ram Razmena samo za mobilen telefon*

Додадено: 29.4.2018 Прегледи: 267

principessa94

7
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4