Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нов есцајг
Нов есцајг Нов есцајг Нов есцајг Нов есцајг Нов есцајг

Нов есцајг

5000 МКД

Бренд: солинген

Град: Скопје

Материјали: метал

Ознаки: есцајг солинген

5
0

Нов неотпакуван висококвалитетен есцајг од германскиот производител Солинген,спакуван во убава дрвена кутија со две фиоки. Сетот содржи преку 90 парчиња,наменет е за 12 особи. Покрај основниот прибор,има и сет за торта,мали лажички за кафе и сладолед,мали ножиња и вилушки,големи лажици за супа х2,за месо,штипалка за мраз,прибор за салата....се она што е потребно за во кујна. Трајна инвестиција за Вашиот дом. Платен е доста скапо. Без размена.

Додадено: 5.6.2018 Прегледи: 217

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0