Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Smartfon ефтин исправен
Smartfon ефтин исправен
Smartfon ефтин исправен Smartfon ефтин исправен

Smartfon ефтин исправен

599 МКД

Град: Скопје

Материјали: андроид

Ознаки: смартфон мобилен

0
0

Постар модел но целосно исправен. Нормално батеријата не му држи долго, но можете да си купите нова од пазар за 250д. Затоа е волку ефтин. Средби во Центар. БЕЗ РАЗМЕНИ И КАРГО

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 29

extrakvalitet

1
1

Членот го следат

6

Членот ги следи

1