Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Часовник Смартфон со 2 сим картици
Смартфон со 2 сим картици
Смартфон со 2 сим картици Смартфон со 2 сим картици

Смартфон со 2 сим картици

399 МКД

Град: Скопје

Материјали: андроид

Ознаки: смартфон

1
0

Исправен беше, но ми падна и ми се скрши екранот. Сега има некои бои кога ќе го уклучам. Може да си го поправите екранот и да си имате убав телефон или за делови. Затоа е волку ефтин.

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 159

extrakvalitet

1
1

Членот го следат

6

Членот ги следи

1