Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА
батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА
батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА

батерија за телефон - 500 денари - РАСПРОДАЖБА

500 МКД

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

1
0

- батеријата ја добив на подарок, во исправна состојба нормално, цените на овие се многу високи, јас ја давам за само 500 денари пошто ќе одам во странство и нема да ми треба, батеријата се полни, може да ви послужи додека патувате, додека сте излезени, доколку снема струја и сл - праќам по карго - размена никако не правам

Додадено: 14.6.2018 Прегледи: 61

Zaki111

129
0

Членот го следат

82

Членот ги следи

3