Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sony xperia M4 aqua
Sony xperia M4 aqua

Sony xperia M4 aqua

3500 МКД

Бренд: sony

Град: Скопје

Материјали: android telefon

Ознаки: xperia sony m4 aqua

2
0

Mobilen telefon Sony Xperia M4 aqua,vodootporen ,5 inchi ekran Koristen no bez nitu edna grebnatinka Gratis futrola Povekje za specifikaciite na telefonot https://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-m4-aqua/specifications/#gref Ne e za razmena

Додадено: 16.6.2018 Прегледи: 134

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0