Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Samsung Galaxy C5 pro
Samsung Galaxy C5 pro
Samsung Galaxy C5 pro Samsung Galaxy C5 pro Samsung Galaxy C5 pro Samsung Galaxy C5 pro

Samsung Galaxy C5 pro

1 МКД

Бренд: samsung

Град: Охрид

Материјали: xxx

Ознаки: xx

2
0

Se prodava Samsung Galaxy C5 pro pod garancija uste 2 meseci.. Koristen so zastitka maska i staklena folija.. Specifikacii na telefonot moze da videte na GSM Arena - Samsung Galaxy C5 pro izlezen vo Juni 2017 godina ... Cena na telefonot e 11 000 so dog okolu cenata

Додадено: 24.6.2018 Прегледи: 239

Peperutkaxx

18
2

Членот го следат

33

Членот ги следи

18