Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Додатоци Очила Очила со промена на диоптрија
Очила со промена на диоптрија
Очила со промена на диоптрија Очила со промена на диоптрија Очила со промена на диоптрија Очила со промена на диоптрија Очила со промена на диоптрија

Очила со промена на диоптрија

700 МКД

Град: Прилеп

Материјали: --

Ознаки: --

0
0

Останаа уште само четири пара очила кои ја менуваат диоптријата по потреба на корисникот засебно за секое око..цената е намалена за побрзо да се потрошат еден пар 700ден

Додадено: 8.8.2018 Прегледи: 47

VioletaN

37
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

2