Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли Kvalitetni cizmicki br.30/31
Kvalitetni cizmicki br.30/31
Kvalitetni cizmicki br.30/31 Kvalitetni cizmicki br.30/31 Kvalitetni cizmicki br.30/31 Kvalitetni cizmicki br.30/31

Kvalitetni cizmicki br.30/31

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Kvalitetni cizmicki broj 30/31 noseni edna sezona no imavme poveke para na cizmicki pa pomalce se noseni ovie.Vnatre se celite so volna i se mnogu toplicki.Se zakopcuvaat so patent.Plateni se 1700den od T.C Biser.

Додадено: 6.10.2017 Прегледи: 57

Detskaobleka

151
0

Членот го следат

191

Членот ги следи

2