Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Sisley kafena koshula za 7-8g.
Sisley kafena koshula za 7-8g.
Sisley kafena koshula za 7-8g. Sisley kafena koshula za 7-8g. Sisley kafena koshula za 7-8g. Sisley kafena koshula za 7-8g. Sisley kafena koshula za 7-8g.

Sisley kafena koshula za 7-8g.

300 МКД

Големина: 128

Бренд: sisley

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: sisley kosula kafena

0
0

Kafena Sisley kosula za momce od 7/8 godini. Na dvete vozrasti sovrseno odgovara. Shik i interesna. Na grbot e so izvezeni natpisi. Malku nosena, odlicna i bez maana.

Додадено: 8.10.2017 Прегледи: 16

Blondie

195
0

Членот го следат

102

Членот ги следи

3