Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан 16 години
Фустан 16 години Фустан 16 години

Фустан 16 години

400 МКД

Големина: 176

Бренд: есприт

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фустан

1
0

Фустан црн есприт бр. 16 . Шлокици околу вратот под гради сечен надоле топче модел дупли материјал. Носен еднаш

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 49

crvenkapa

179
0

Членот го следат

305

Членот ги следи

10