Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemper za 3-3.5g.
Dzemper za 3-3.5g. Dzemper za 3-3.5g. Dzemper za 3-3.5g. Dzemper za 3-3.5g. Dzemper za 3-3.5g.

Dzemper za 3-3.5g.

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: pamuk pletka

Ознаки: dzemper patent

0
0

Debelo dzemperce, epten topli, mnogu sthosno, Napred se zakopcuva so patent, nalik na dukser. Super kvalitetno - za 3 godini detence, moze i 3.5 . Malku noseno , odlicno za kombinacii. Boja teget so belo.

Додадено: 13.11.2017 Прегледи: 15

Blondie

196
0

Членот го следат

105

Членот ги следи

3