Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шпикозни
Шпикозни

Шпикозни

120 МКД

Град: Скопје

Материјали: pamucni

Ознаки: ...

0
0

Памучни шпикозни носени неколку пати,на рацете има дел како ракавички,за од 0 месеци.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 5

Detskaobleka

151
0

Членот го следат

193

Членот ги следи

2