Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
detska banjarka,3-5
detska banjarka,3-5 detska banjarka,3-5 detska banjarka,3-5

detska banjarka,3-5

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: frotir

Ознаки: kvalitetna

0
0

Kvalitetna detska banjarka, od frotir, nošena no ubavo socuvana, univerzalna može i za masko i žensko. Nezno zelena boja so kapa.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 8

MajaMajda

50
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

17