Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detska maicka
Detska maicka Detska maicka Detska maicka

Detska maicka

100 МКД

Големина: 140

Бренд: lindex

Град: Скопје

Материјали: pamuk likra

Ознаки: rozeva letna

0
0

Letna maicka na Lindex..ekstra kvalitet..socuvana,bez maana.. Vel.134/140

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 19

Capricorn

29
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

4