Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Костим Нови комплети 600 ден
Нови комплети 600 ден
Нови комплети 600 ден Нови комплети 600 ден Нови комплети 600 ден Нови комплети 600 ден

Нови комплети 600 ден

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: ново

1
0

Нови комплети Кошула, панталони, трегери и лептир-машна Првиот е за 8 години, вториот за 3 години и третиот (последен на сликите) е за 2 години. Еден комплет за 600 ден, сите три за 1500.

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 44

teacherm

17
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

1